Jazz Cafe niedziela, 15 wrzesień 2019
Jazz Cafe

Najbliższe koncerty

17.09.2019 wtorek godz. 20.00

Maciej Maleńczuk + rhythm Section

bilety 150 zł


Maciej Maleńczuk wystąpi w Jazz Cafe:
16.09.2019 godz. 20.00 Cena biletu 150 zł
17.09.2019 godz. 20.00 Cena biletu 150 zł

MALEŃCZUK + rhythm section to spektakl, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, no po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK "KONCERT SOLO" z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

Start: 20.00
Wejście: 19.00

Rezerwacja biletów: jazzcafe@jazzcafe.com.pl

22.09.2019 niedziela godz. 20.30

Marcin Wyrostek & CORAZON

bilety 140 zł


Marcin Wyrostek & CORAZON powstał w wyniku fascynacji muzyką argentyńską i latynoamerykańską, która zainspirowała muzyków do tworzenia tang we własnych jazzowych i musicalowych aranżacjach. Doprowadziło to do powstania w 2010 roku płyty " Magia del Tango", która finalnie osiągnęła status potrójnej platyny. Początkowo repertuar zespołu oparty był na kompozycjach Astora Piazzoli i Richarda Galiano. Bałkańskie fascynacje sekcji rytmicznej zespołu przyczyniły się do nagrania w 2011 roku ethno-folkowej płyty "Coloriage" (podwójna platyna). Efektem tej fuzji muzycznych pragnień był wydany w 2015 roku album "For Alice", będący autorskim podsumowaniem Marcina jego dotychczasowych doświadczeń muzycznych w tym licznych występów z orkiestrami kameralnymi i symfonicznymi. Obecnie w repertuarze zespołu pojawiły się także utwory z najnowszej płyty Marcina Wyrostka "POLACC" uzupełniając wcześniejszy międzynarodowy repertuar o muzykę o korzeniach polskich.

Marcin Wyrostek to akordeonista, kompozytor i producent, zwycięzca polskiej, drugiej edycji programu Mam Talent. Wykonuje muzykę klasyczną, jazzową i ethno-folk. Kluczowym elementem jego tożsamości muzycznej jest improwizacja. Jest wykładowcą Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach i członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Akordeonistów.
Marcin Wyrostek jest laureatem ponad 30 konkursów akordeonowych (w kraju i za granicą), w tym Detroit (USA) 2005; Esztergom (Węgry) 2003, Dunajska Streda (Słowacja) 2003, Reinach (Szwajcaria) 2003. Był także stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w roku akademickim 2004/2005. Jednym z najbardziej ekscytujących wyzwań muzycznych był wspólny występ z Bobbym McFerrinem w 2010 roku.
Jest założycielem kilku projektów muzycznych w tym "Marcin Wyrostek Corazon" oraz "Marcin Wyrostek Corazon & Dance Show" z udziałem najlepszych polskich tancerzy - Anny Głogowskiej, Jana Klimenta i Tomasza Barańskiego.. Nagrał cztery autorskie płyty, za które otrzymał m. in. potrójną platynę oraz nominację do nagrody Fryderyki 2010 za płytę "Magia del Tango", platynę za album "For Alice" i podwójną platynową płytę za krążek "Coloriage".
Niedawno ukończył pracę nad najnowszą płytą "POLACC", na której znalazły się utwory inspirowane muzyką Polską.
Zainspirowanie się polską twórczością było także spowodowane licznymi koncertami poza granicami kraju, na których Marcin Wyrostek występował w roli promotora polskiej kultury. Powstałe przy tej okazji kompozycje i aranże stały się zalążkiem do powstania nowej płyty „POLACC”, gdzie rozmaite motywy „POL”-skości połączył wspólny „ACC”-ordeonowy mianownik. Na albumie znalazły się propozycje inspirowane polską muzyką tradycyjną, filmową, żydowską, czy polskimi tańcami ludowymi, ale też kompozycje wielkich mistrzów, między innymi: Henryka Mikołaja Góreckiego, Wojciecha Kilara, Witolda Lutosławskiego, Karola Szymanowskiego. Nie zabrakło tu także tematów zaczerpniętych z muzyki rozrywkowej lat 60. i 70., a przede wszystkim autorskich kompozycji artysty.

Marcin Wyrostek & CORAZON w składzie:
Marcin Wyrostek – akordeon
Mateusz Adamczyk – skrzypce
Daniel Popiałkiewicz - gitara
Agnieszka Haase-Rendchen – fortepian
Piotr Zaufal – bas
Krzysztof Nowakowski – instrumenty perkusyjne

Start: 20.30
Wejście: 19.30

Rezerwacja biletów: jazzcafe@jazzcafe.com.pl

23.09.2019 poniedziałek godz. 20.00

Magda Umer - Ona śpiewa duszą

bilety 90 zł


Piosenkarka, także aktorka, scenarzystka i reżyserka. Perfekcyjne połączenie wiersza, muzyki i aktorstwa w jej wykonaniu sprawiło, że upowszechniła się moda na piosenkę poetycką.
Współpracowała z Agnieszką Osiecką, Zbigniewem Zamachowskim, Włodzimierzem Nahornym, Sewerynem Krajewskim. Ma na koncie recitale, spektakle i programy telewizyjne.

"Od dawna wiedziałam, że istnieje na świecie stworzenie zielonookie jak Magda Umer. (...) Szepcząc swym ekspresjonistycznym szeptem i świdrując seledynowym spojrzeniem, Magda potrafi wywołać u publiczności - zarówno młodej, rozwichrzonej, jak i całkiem dorosłej - skupienie graniczące niemal z hipnozą. Miałam do czynienia z wieloma wykonawcami i wiem, że tego daru nikt inny nie posiadł..."
„Ona właściwie nie śpiewa gardłem. Ona śpiewa duszą.”
Agnieszka Osiecka
„Magda śpiewa prawdziwie. To znaczy dźwięk, który się z niej wydobywa jest prawdziwy. Jest taka harmonia miedzy tym co myśli, co czuje, co zdecydowała wyrazić – a tym co widzimy i słyszymy.”
Krystyna Janda

Magda Umer & Wojciech Borkowski przy fortepianie

Start: 20.00
Wejście: 19.00

Rezerwacja biletów: jazzcafe@jazzcafe.com.pl

25.09.2019 środa godz. 20.00

Natalia Niemen - Muzyka mojego dzieciństwa

bilety 120 zł


Natalia Niemen to piosenkarka, altowiolistka, plastyczka, autorka muzyki i tekstów. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Jest absolwentką warszawskiej szkoły muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w klasie altówki. Zarówno w tworzeniu muzyki, jak i w wyrazie wokalnym artystka inspiruje się starym rhytm’n’bluesem, rock’n’rollem, ekspresją pieśniarzy flamenco, ale także chorałem gregoriańskim i muzyką cerkiewną. Osobowość i głos artystki należą do jednych z najbardziej charakterystycznych i nietuzinkowych dzisiejszej muzyki polskiej.

„Muzyka mojego dzieciństwa” - to koncert podczas którego Natalia wykonuje utwory, jak sama mówi, „złotej ery muzyki amerykańskiej”, które tata „podsuwał” jej do słuchania, takich artystów jak: Aretha Franklin, Otis Redding, Johnny Winter czy Sam Cooke. Podczas koncertu Natalia zaprezentuje także kilka utworów własnego autorstwa oraz z repertuaru Czesława Niemena.

Natalia Niemen z zespołem w składzie:
Natalia Niemen – śpiew
Piotr Wrombel – instrumenty klawiszowe
Zbigniew Wrombel – kontrabas
Jurek Runowski – gitary
Krzysztof Szmańda – perkusja

Start: 20.00
Wejście: 19.00
W ramach biletu czeka na Państwa drobny poczęstunek.

Rezerwacja biletów: jazzcafe@jazzcafe.com.pl

08.10.2019 wtorek godz. 20.00

Marcin Sójka - Akustycznie

bilety 100 zł


Podbił serca publiczności ciekawym głosem, osobowością oraz niezwykłą wrażliwością. Charakteryzuje się wyjątkowym talentem oraz charyzmą godną samego Zbigniewa Wodeckiego.

„Zaskakuj mnie tak, oczaruj mnie tak, mój świecie dziś spraw, bym mógł cię sercem brać” - tak właśnie Marcin wyśpiewał sobie miano The Voice Of Poland 2018!!!
Od 1 grudnia Jego debiutancki singiel „Zaskakuj mnie”
grały wszystkie rozgłośnie w kraju https://UmusicPL.lnk.to/MarcinSojkaZaskakujMnie

Wiele tygodni singiel utrzymywał się na #1 AIRPLAYA (wielokrotnie na 1 miejscu POPlisty RMF & LP Radia ZET).

Klimatyczny teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=xAbAAsyvfns ma na Youtube już ponad 11 milionów wyświetleń!

Marcin Sójka śpiewa od zawsze. Jako kilkulatek został doceniony przez ikony teatru muzycznego w Polsce, Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosę, i zagrał główną rolę w musicalu „Piotruś Pan” w Teatrze Roma.
Z muzyką jest związany zawodowo, ponieważ w rodzinnych Siedlcach pracuje w Centrum Kultury i Sztuki jako realizator dźwięku.
W muzyce najbardziej ceni harmonię, melodie i żywe instrumenty, a jego guru wokalnym na zawsze pozostanie Zbigniew Wodecki.
Najbliższa Jego sercu jest twórczość Chaka Khan, Basi Trzetrzelewskiej, Phila Collinsa, Stinga, Genesis, Police, a z polskich Artystów oprócz Patrycji Markowskiej, Perfectu, ceni Dawida Podsiadło i Natalię Przybysz.

„Dalej” to drugi singiel Marcina Sójki.
Takiej dawki pozytywnej energii dawno nie słyszeliście. Utwór opowiada o wiośnie w sercu i o odrodzeniu (w) związku! Wszystko zależy od nas! Teledysk ma już ponad 5 milionów odsłon!
https://www.youtube.com/watch?v=8uLxdNuGLWg

Marcin obecnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który ukaże się jesienią 2019. Na koncercie w Jazz Cafe będziemy mogli usłyszeć premierowe utwory, które znajdą się na płycie.

Start: 20.00
Wejście: 19.00

Rezerwacja biletów: jazzcafe@jazzcafe.com.pl

10.10.2019 czwartek godz. 20.00

Katarzyna Groniec - Ach! - Ostatni koncert przed dłuugim urlopem

bilety 100 zł


Katarzyna Groniec - laureatka Bardiniego, wielokrotnie nagradzana, doceniana za wdzięk, ironię, liryzm, pazur sceniczny i wybitne umiejętności interpretacyjne w trzeciej ostatniej części trasy „Ach!’.

Artystka zapowiada długą, przynajmniej roczną przerwę w działalności artystycznej.

"Otóż Kchani. (Kchani bez „o” zajumałam Maćkowi Stuhrowi, który w mistrzowski sposób „Kchani” zajumał na potrzeby kabaretu Staszkowi Sojce wcielając się w Staszka Sojkę, czyli tak jakbym zajumała Staszkowi... Ciekawostka – wg słownika PWN słowo „zajumać” jest słowem przedwojennym) Po niemal trzydziestu latach (tak, tak Kchani) zrobię sobie pierwszy w życiu reset, gdyż Kchani go potrzebuję jak kania dżdżu gdyż inaczej, Kchani, zwariuję. Zapraszam wszystkich na ostatnie jesienne koncerty z „Ach!” a potem znikam na dłuuugo. Więc tymi koncertami mówię wszystkim, Kchani, do widzenia. I, Kchani, bardzo Wam dziękuję."

Start: 20.00
Wejście: 19.00

Rezerwacja biletów: jazzcafe@jazzcafe.com.pl

15.10.2019 wtorek godz. 20.00

Krystyna Prońko - The Best Of

bilety 90 zł


Krystyna Prońko – charyzmatyczna wokalistka i pedagog muzyczny, ale też muzyczny dziennikarz. Lubi mieszać gatunki muzyczne ze sobą, bo jak mówi "nużące jest śpiewanie ciągle tego samego", a tym którzy chcieliby ją zaszufladkować podpowiada żeby nazywali jej muzykę "stylem jazzy (nie mylić z jazz em) Krystyny Prońko".

Taki też będzie ten koncert - lekko jazzujący, zaskakujący niezwykłym klimatem i doskonałym wykonaniem, w którym obok największych hitów takich jak: "Małe tęsknoty", "Psalm stojących w kolejce" z rock-opery, "Kolęda-nocka" i "Jesteś lekiem na całe zło" znajdą się również polskie i anglojęzyczne piosenki jazzowe, m.in.: Walczyk z filmu "Halo Szpicbródka", Rytm ( polska wersja standardu I Got Rhythm) oraz inne standardy jazzowe np. God Bless The Chile, Mood Indigo i inne.

Start: 20.00
Wejście: 19.00

Rezerwacja biletów: jazzcafe@jazzcafe.com.pl

05.11.2019 wtorek godz. 20.00

Dorota Miśkiewicz & Kwadrofonik Koncert Urodzinowy

bilety 130 zł


Dorota Miśkiewicz & Kwadrofonik wystąpią w Jazz Cafe:
04.11.2019 godz. 20.00 Cena biletu 130 zł
05.11.2019 godz. 20.00 Cena biletu 130 zł
Koncert Urodzinowy - Lepiej późno niż wcale...

Nie uda nam się świętować urodzin we wrześniu, ale póki trwa rok kalendarzowy możemy przecież nadal obchodzić jubileusze! Szczególnie, że jest na co czekać! Tym razem zapraszamy na koncert piosenek …dziecięcych! Przecież mimo upływającego czasu jesteśmy nadal dziećmi w środku! Piękne wiersze Juliana Tuwima z muzyką Witolda Lutosławskiego (“Idze Grześ”, “Pan Tralaliński”, “Ptasie plotki”) to absolutne perełki! Na szczególną uwagę zasługują opracowania zespołu Kwadrofonik, w których nowoczesna, złożona harmonia fortepianowa nakłada się z magicznymi dźwiękami wydobywanymi z kilkudziesięciu instrumentów perkusyjnych (m.in. ksylofonu, cymbałów, gongów, kalimby…) Czy zmieścimy się na scenie? To się okaże… Czy będą goście? A czy kiedyś nie było? :) Przypomnijmy, że płyta “Lutosławski, Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci” została nominowana do nagrody Fryderyk, artyści koncertowali z tym repertuarem po całej Polsce, a do tej pory często nadawany jest przez TVP Kultura koncert zagrany w Studio Lutosławskiego. Tym razem na koncert zapraszamy widzów dorosłych :) Wróćmy do czasów, gdy wyobraźnia była nieograniczoną siłą, a bajki zawsze kończyły się dobrze!

Zachęcamy do obejrzenia skrótów koncertów urodzinowych z poprzednich lat:
http://dorotamiskiewicz.pl/urodziny-w-jazz-cafe.html

Dorota Miśkiewicz muzykę ma wdrukowaną w geny. Jej ojciec, Henryk Miśkiewicz to znany saksofonista jazzowy, jej brat Michał jest cenionym perkusistą. Artystka ukończyła Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec. Śpiewanie jednak okazało się bliższe jej sercu. Z lekkością porusza się po jazzie, ambitnym popie, zahacza też o muzykę poważną i world music. Rozpoczynała swoją karierę w zespole Włodzimierza Nahornego w 1996 roku. Jest jedyną polską wokalistką, oprócz Kayah, która śpiewała z bosonogą “cesarzową” z Wysp Zielonego Przylądka, Cesarią Evorą. Ten duet pociągnął za sobą kolejny - z włoskim wirtuozem fortepianu - Stefano Bollanim. Często można ją usłyszeć u boku Grzegorza Turnaua a ostatnio także Artura Andrusa. Nagrała siedem solowych albumów (“Zatrzymaj się”, “Pod rzęsami”, “Caminho”, “Ale”, “Lutosławski, Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci” nagrany z zespołem Kwadrofonik, “Best of”, “Piano.pl”).

KWADROFONIK – laureaci Paszportów Polityki 2015
Muzyki Kwadrofonika nie da się określić jednym słowem, żadna etykietka nie wydaje się odpowiednia. Ale słucha się jej znakomicie." Rzeczpospolita”

Zespół Kwadrofonik powstał w 2006 roku w wyniku połączenia dwóch duetów: perkusyjnego i fortepianowego. Magdalena Kordylasińska i Miłosz Pękala (Hob-Beats Duo) oraz Emilia Sitarz i Bartłomiej Wąsik (Lutosławski Piano Duo). Wspólnie wykonują muzykę XX i XXI wieku, transkrypcje utworów symfonicznych oraz własne kompozycje inspirowane muzyką tradycyjną, współczesną i popularną.
Obok projektów opartych na autorskich kompozycjach lub transkrypcjach (w tym transkrypcjach utworów symfonicznych m.in. Święta Wiosny Igora Strawińskiego czy Mazurków i Harnasiów Karola Szymanowskiego), muzycy wykonują również kompozycje oryginalnie tworzone na właściwe im instrumentarium. Są wśród nich m. in. utwory Beli Bartóka, Georga Crumba, Rolfa Wallina, oraz utwory komponowane specjalnie dla zespołu przez polskich kompozytorów m.in. Wojciecha Ziemowita Zycha, Wojtka Blecharza, Sławomira Wojciechowskiego, Macieja Jabłońskiego.
W swoich kompozycjach i interpretacjach muzycy Kwadrofonika prowadzą niezwykły dialog niezauważalnie zamieniając funkcje instrumentów - fortepiany stają się instrumentami perkusyjnymi, a grupy instrumentów perkusyjnych przejmują funkcje instrumentów melodycznych. Znani są także z wykorzystywania w swoich koncertach przedmiotów codziennego użytku, które w widowiskowy sposób ukazują swoje nieoczywiste możliwości brzmieniowe (wiadra z wodą, telefony komórkowe, balony…). Precyzja wykonania, żywiołowość, inspirujące podejście do muzycznego tworzywa oraz dar nawiązywania bezpośredniego kontaktu z publicznością dają pełną gwarancję satysfakcji uczestników dźwiękowego widowiska, tworzonego przez grupę. Muzycy w czasie pracy nad własnymi utworami często podążają drogą improwizacji, doświadczeń i poszukiwań dźwiękowych, mających na celu maksymalne wykorzystanie swojego instrumentarium.

Dorota Miśkiewicz & Kwadrofonik w składzie:
Dorota Miśkiewicz – śpiew
Emilia Sitarz – fortepian
Bartek Wąsik – fortepian
Magdalena Kordylasińska – instrumenty perkusyjne
Miłosz Pękala – instrumenty perkusyjne

Start: 20.00
Wejście: 19.00

Rezerwacja biletów: jazzcafe@jazzcafe.com.pl

09.11.2019 sobota godz. 20.00

Marcin Kydryński prezentuje: Lucibela

bilety 150 zł


Lucibela wystąpi w Jazz Cafe:
09.11.2019 godz. 17.00 Cena biletu 150 zł. wejście od 16.00.
09.11.2019 godz. 20.00 Cena biletu 150 zł. wejście od 19.00.

Powiedzieć, że jest być może najbliższa legendarnej Cesarii, to jednak trochę skrzywdzić tę młodą artystkę. Jej głos, o rzadko spotykanej szlachetności, szerokim paśmie i głębi wyrazu jest doskonale własny. Choć z drugiej strony sporo w tym porównaniu prawdy. Lucibela, urodzona w niesławnym Tarrafal, gdzie reżim Salazara więził opozycjonistów, wychowana na Wyspach, śpiewa muzykę tradycyjną. Podczas gdy Sara Tavares, Mayra Andrade czy Dino d’Santiago flirtują z klubowymi rytmami – Lucibela, niczym Wynton Marsalis w jazzie, dba o przetrwanie źródeł.

Zaczynała w hotelowych barach wysp Sal i Boa Vista, śpiewając piosenki Cesarii, Titiny, Bany. Nieuchronnie, jak wszyscy artyści kabowerdyjscy, chciała sprawdzić się w Lizbonie. Przez kilka lat śpiewała tam z zespołem Nos Raiz (nasze korzenie) pod gołym niebem, na starej przystani przy centralnym placu miasta. Ilekroć brzmiał tam jej głos, tłum gęstniał i nie rozchodził się aż do ostatniej piosenki. Z zespołem nagrała kilka utworów na płytę Conquistador w 2017 roku. Było jednak oczywiste, że talent tej miary potrzebuje światowej ekspozycji. Lucibelę usłyszał nieomylny Jose da Silva, odkrywca Cesarii i właściciel firmy płytowej Lusafrica. Zaprosił ją do studia w Paryżu i znalazł najznakomitszych muzyków na pierwszą autorską płytę. Wkrótce Lucibela pojawiła się na festiwalach i galowych koncertach muzyki kabowerdyjskiej u boku największych – bez wyjątku znanych publiczności Siesta festiwalu – artystów Luzofonii.

Nie ulega wątpliwości, że mamy przed sobą jeden z największych talentów dekady. Pierwszy album – Laco Umbilical zwiastuje lata olśnień i wzruszeń.

SIESTA W DRODZE: Dwie godziny niezobowiązującej, niczym nieskrępowanej muzyki przyjaznej człowiekowi - mówi od lat Marcin Kydryński w swoim autorskim programie w każdą niedzielę na antenie Radiowej Trójki. Założeniem Siesty w Drodze jest prezentacja na żywo artystów znanych z niedzielnych audycji Siesta oraz z bestsellerowych kompilacji Siesta (wydano już X edycji). Prowadzącym oraz dyrektorem artystycznym Siesty w Drodze jest Marcin Kydryński, radiowiec, autor i kompozytor tekstów, producent płyt i fotograf. Współorganizator Siesta Festival. Jak sam przyznaje: „zaczęliśmy w okolicach święta zakochanych, w lutym 2012, by następnie spotykać się co kilka miesięcy i doprowadzić rokrocznie do szczęśliwej kulminacji na Siesta Festivalu u progu maja i dalej grać aż do końca roku. Z nadzieją, że te koncerty, jak ich radiowa starsza siostra, na trwałe wpiszą się w życiorys setek, jeśli nie tysięcy ludzi. Będę zaszczycony mogąc objąć artystyczne przywództwo przedsięwzięcia i przyjmując rolę prowadzącego każdy z wieczorów. „Artyści występujący w Sieście w Drodze są szeroko promowani
w cotygodniowej autorskiej audycji Marcina Kydryńskiego w radiowej Trójce, dzięki czemu cały projekt uzyskuje unikatowy charakter i szeroki wydźwięk medialny.

Rezerwacja biletów: jazzcafe@jazzcafe.com.pl

05.12.2019 czwartek godz. 20.00

Randy Brecker & AMC Trio

bilety 170 zł


Randy Bracker – sześciokrotny laureat amerykańskiej nagrody Grammy, wybitny trębacz i kompozytor, kształtujący brzmienia jazzu, R & B, funk, soul i rocka od ponad pięciu dekad. Jego wszechstronność zapewniła mu ogromną popularność jako muzyka sesyjnego oraz lidera. Nagrał setki albumów oraz występował z najwybitniejszymi muzykami świata. Do tej licznej grupy należą m.in.: Janis Joplin, Stevie Wonder, James Brown, Eliane Elias, Spyro Gyra, Bob James, George Benson, Jaco Pastorius, Włodek Pawlik.

W Jazz Cafe Breckerowi towarzyszyć będą wybitni słowaccy instrumentaliści. AMC Trio to grupa muzyków z najlepszymi kontaktami w jazzowym świecie. Można było ich usłyszeć w towarzystwie takich artystów jak: Regina Carter, Phillip Catherine, B ill Evans, Ulf Wakenius, Mark Whitfield czy Michael Patches Stewart. Jako Trio także mają już swoje osiągnięcia i fanów, gdziekolwiek się pojawią, nie tylko z racji talentu i wrażliwości, ale także z powodu łagodności i optymizmu jakim się otaczają. Do AMC Trio dołączy na gitarze wyjątkowo uzdolniony Samuel Marincak.

Randy Brecker & AMC Trio w składzie:
Randy Brecker – trąbka, flugelhorn (USA)
Peter Adamkovic – fortepian (SK)
Martin Marincak – kontrabas (SK)
Stano Cvanciger – perkusja (SK)
Samuel Marincak – gitara (SK) - gościnnie

Start: 20.00
Wejście: 19.00

Rezerwacja biletów: jazzcafe@jazzcafe.com.pl


Jazz Cafe ul. Warszawska 69, 05-092 Łomianki, tel. (0-22) 751-41-12